Zážitky – zkušenosti

Zkušenosti s Donem Luisem :

Eva , Cesko

U Dona Luise jsme byli 2krát v Ekvádoru a to před 10 a 6 lety, dohromady to bylo 6 nocí. Byli jsme i na jiných místech u jiných šamanů v Ekvádoru a v Peru. Zažila jsem četné rituály i tady v Čechách. Dona Luise považuji za skutečného a mocného šamana a maestra a nejsou pochyby, že by své řemeslo odváděl špatně nebo nevhodně. Je to naprostá pecka, že přijede do Čech. V současné době se nabízí v Čechách hodně možností s pítím této mocné rostliny, ale  rozdíly v poskytnutí léčení jsou obrovské. Kvalita léčen& iacute; a důvody proč češi nebo i domorodci nabízí ceremonie s ayahuascou jsou občas pochybné. Věřím, že s Donem Luisem to budou magické terapie, kterých si budeme velmi vážit a pamatovat si je napořád.

 

 

Mira, Česká Republika
Jsem rád,že jsem se zůčastnil této výpravy. Oslovil mě k ní Karlos a od té doby jsem vůbec nepochyboval o jejím průběhu. Příjemné bylo prožívat fakt,že má ,,intuice” se jí zúčastnit byla přesná 😉 Popis Luise na těchto stránkách je dokonale výstižný .Nemám možnost Luise srovnávat s druhými léčiteli a ani bych to nedělal. Od první chvíle jsem měl k němu absolutní důvěru. Louisova rodina se o nás starala s laskavostí a ochotou. Prostředí ve kterém se výprava uskutečnila bylo vynikající neboli nepopsatelné.Výpravu jsem bral jako očistu,což dokonale naplnilo mé očekávání.

 

Eva Prochazkova, Praha , Czech Republic

Byla jsem součástí první české Karlosovy výpravy za Donem Luisem. Jela jsem k Luisovi se seznamem dotazů ohledně svého života a s přáním, aby se zlepšil můj fyzický i psychický stav. Doufala jsem, že doba dvou týdnů bude dostatečná. Měla jsem již řadu zkušeností s léčbou u různých velice dobrých šamanů. Nyní musím uznat, že léčení u Luise je opravdu jiná liga. Už při prvním setkání s Luisem jsem pocítila jeho obrovskou vřelost. Hned při první ceremonii jsem dostala veškeré odpovědi a vhled do věcí které mě trápili. Během ceremonie jsem cítila, že Luis je celou dobu se mnou. Hlídá mě, komunikuje se mnou na dálku a pomáhá mi s čímkoli je třeba se vypořádat. Cítila jsem se vždy v bezpečí a mám k němu naprostou důvěru. Co bych chtěla vypíchnout je to, že při každé ceremonii si ještě Luis přivolá každého zvlášť k sobě a provede intenzivní očistu, během které je silně cítit okamžitá psychická i fyzická úleva. Druhý den Luis vždy pověděl každému co během ceremonie viděl, a co je třeba poléčit. Léčení probíhalo u Luise doma v džungli. Ceremonie probíhaly každý druhý den, což bylo optimální. Jídlo vařila Luisova žena. Nemuseli jsme se o nic starat. Bylo báječné jen relaxovat a plně se zaměřit jen na sebe.  Na léčení a na třídění nových poznatků.

 

My names is Lorenzo,

I’m from Italy, last winter I was travelling on my own in the amazon and for some reasons Carlos came on my way. Since Carlos is travelling many years in south America and knows several Chamanes, I trusted his words and thorough him I met Don Luis. My trip with the Ayahuasca was the best experience ever in my life. Don Luis is very powerful, doesn’t speak a lot but when he does talk his words are very deep and go straight to the heart! He is very coherent with his words, has the knowledge to cure mind/body illnesses and diseases and if he sees that he cannot do it he tells you straight to you with no lies I trust Carlos and I have faith in Don Luis for his work, for sure I come back to them either in Czech or back to the Amazon. I really really suggest Don Luis as Chaman for these kind of Cerimonies.

 

Arjan Namdev , Canada

Last winter, I had the great pleasure and honor to spend some time with one of the greatest men I have ever met, his name was Don Luis Andy a Kichwa Shaman I met in the jungles of Ecuador. We had come travelling to Ecuador to take a month long yoga teacher training, and sought to experience the great medicine of the jungles. Don Luis was like an innocent child and a great wise dragon at the same time, so pure of heart and so wise, and when the time came for ceremony he transformed and became like a magnificent guardian spirit, guiding our group skillfully through many powerful ayahausca ceremonies. Don Luis went the extra mile though, and brought us to his jungle lodge where his family made us feel like we were one of them, they showed us around the jungle teaching us of many other plants and how they could be used to heal various illnesses, and the whole time they were such gracious hosts and became very dear to our hearts. I left a part of my soul in the jungle there with Don Luis and his family and my heart longs to return as soon as I can, My wife and I went seeking the medicine but we found a treasure even greater, the love of a true friend and a humble servant to the world and his charming family.

 

Isabel, California, USA :

Don Luis is a true shaman and medicine man. His ever-growing knowledge of the plants and determination to cure disease with them is inspiring. I have learned so much from him over the years and regularly bring groups to share this with others. I have very high respect for his way of working and navigation in the spirit world. He is humble and pure in his ways. His family is so helpful and welcoming with our groups as well. I feel lucky and grateful to have found them on my medicine path.

 

Pamela, Quito, Ecuador :

the experience at the jungle lodge where i got to met Don Luis was as special as his stories when little. Don Luis is a very powerful shaman. The first day I got the nearest to the city house from one of his properties, immediately wanted to let us know a bit of his wide botanic knowledge- right in his yard, he mentioned several ones that can cure different diseases. I admire and I feel so lucky to have met him- because he is a humble man but with so much knowledge, such a wise and lovely little man. but powerful as a thunder (which btw- he is friend with- light) i am glad i find much more i was looking for and I am looking forward to see him again and to share with his family and himself.