Léčení na dálku

Don Luis dělá také léčení na dálku. Pokud vy, vaši příbuzní nebo známí potřebují léčit, kontaktujte nás. Neni ani důležité, aby léčená osoba věřila tomuto způsobu léčby.

Don Luis jde sám do džungle, kde vypije ayahuascu, aby se na Vás lépe naladil, a poté vás čistí a léčí.

 

Na dálku zachránil život kamarádce, kterou vysával energetický upír. Byla už na kapačkách v nemocnici a doslova v posledních minutách ji pomohl…

Jak pomohl mému kamarádovi Lukášovi :

Měl jsem po dvou operacích třísel a trpěl jsme strašnými bolestmi. Jenom  prášky na bolest a ledování mi  pomáhali usnout. Karlos mi nabídl pomoc od Luise . Po prvnim působení bolesti znatelně ustoupili a řikal jsme si, zázrak . Ani jsem nechtěl druhé léčení, ale díky bohu, po tom druhém to zmizelo uplně, a několika měsíční bolesti nadobro zmizely . Už to je 2 měsíce zpátky, bolest se nevrací a já funguju jako předtim 🙂

 

Určitě ale nevyléčí všechno 😉

Kromě léčení bolesti a nemoci, dělá také takzvané pročistění čaker a energetickou očistu.

 

Je možné se domluvit přes email: prochaz.eva@gmail.com

Zašlete čerstvou fotografii( od pasu nahoru , nejlépe jen v tričku, dobře nasvícenou), jméno osoby a popis potíží. Fotografii přepošleme Donu Luisovi a ten provede diagnózu a léčení. Cena celého léčení bývá obvykle 100USD.  Peníze pošlete Vy rovnou Donu Luisovi .

Záleží na vážnosti onemocnění a míře práce na nemocném. Pro závažnější nemoci doporučujeme vycestovat za Donem Luisem na dleší dobu do pralesa.

Kontkat:

Eva Procházková

prochaz.eva@gmail.com

Don Luis vypráví o léčivých rostlinách

Horská Džungle

Výluh z tabáku